_________________________________________________________________________

Aktuálně:
_________________________________________________________________________

Červenec 2009

Stonewall Awards 2008

19. července 2009 v 21:32 | Lusinka |  Mark & Kevin
Nádherná fotka Marka a Kevina, z roku 2008. fotka je ze Stonewall Awards. No měli jsme ji jako malou, ale teď jsme jí našla v HQ, a to je suprový..moc jim to tam sluší

Nicky Byrne - new photos z Fotbalu

19. července 2009 v 20:49 | Lusinka |  Nicky Byrne - photo
Ahoooj, jsem tu zase a nesu s sebou fotky Nickyho z fotbalového zápasu, o kterém jsem mluvila v předešlých článcích. Tak tady jsou, a je tam i jedna s fanynkou, která ty fotky poskytla

Návštěvnost

19. července 2009 v 11:30 | Lusinka
Ahoj..No tak jsem si všimla, že za cca 5 měsíců, kdy tento blog funguje, byla tato stránka navštívena více jak 3000 lidmi. Jsem ráda, a moooc děkuju, že sem chodíte. No a slibuju, že se tu budu snažit být víc..navzdory škole, práci a jiným osobním důvodům..Tak ještě jednou, DÍKY

Shane Filan VS. Sligo Rovers

18. července 2009 v 18:31 | Lusinka |  Shane Filan - photo
Shane Filan bude hrát charitativní zápas proti Sligo Rovers, bude to v podpoře za Irský Červený Kříž. Tento zápas se bude konat ve středu 5.srpna a začíná v 7 hodin večer.
Tady je fotka

Nicky Byrne - Památní fotbalový turnaj

18. července 2009 v 18:23 | Lusinka |  Nicky Byrne - photo
Andrea se nechala vyfotit s Nickym Byrnem v Portmarnocku, který hrál památní fotbalový turnaj za Colina MsKeona. Zápas se konal od 14.-18.července. Video máte v předešlém článku, které natočila ona sama.
Tady jsou fotky

Video Nickyho na fotbalu 15/7/2009

18. července 2009 v 13:11 | Lusinka |  Videa
Ahooj,no tak abyste nestrádali..tak vám sem vkládám video Nickyho, z fotbalu ze dne 15.července 2009. Někdy se sem ještě stavím..ještě dnes. Tak se tu stavte kolem 20:00..ahoj


BLOG

16. července 2009 v 18:01 | Lusinka
Ahoj, omlouvám se, ale asi jsem koukám nezmínila, že mě čeká maturita. A tak se na PC vůbec nedostanu a nějak mě to sem ani netáhne..je tolik spousty jiných možností,jak trávit volnej čas..a věřte, že u PC to není pravý ořechový..
Takže opravdu nemám v plánu to pozastavit..možná že se tu někdy ukážu,ale to tu bude tak 5 lidí denně a to už bude zbytečný.
Nebudu ho rušit..to bych sama sobě už neudělala..už jenom proto, že WL pro mě znamenaj moc.
Počkám si na jejich poslední CD..co teď budou mít..snad vyjde co nejdřív i tady v Česku.
Ti hajzlíci ho nevydaj dřív, dokud si nebudou jisti, že je suprový..to je teda skvělý no.. To ještě ani nevíme, jestli opravdu vyjde v tom listopadu,jak původně plánujou..
No každopádně, na něj si počkám. A jsem zvědavá, jaké bude..
Dneska v práci jsem si dobře ufikla kus palce na levé ruce. Noo asi bych neměla mít ten nůž 5 hodin v kuse mno. To je hold riziko povolání..ještě že pořád chodim do školy..A musím říct, že už si plně uvědomuju a beru navědomí mojí maminky větu "uč se, abys nemusela makat do večera a celý dny stát na nohou"
Ano ano, už chápu..a budu se učit tak,abych vážně tam neskončila na ostro. Nemohla bych to dělat..vážně néé..
No tak tomu učení věnuji hodně času z mého volna. A proto jak jsem řekla, blog o mě už pravděpodobně neuslyší. Ale nebojte se, někdy se za váma stavim na váše stránky..

No tak já si jdu lehnout..mějte se. Ahoj Vaše Lusinka

Blogajs..

14. července 2009 v 19:03 | Lusinka
Čauk..vím, že tu moc nejsem..teda skoro vůbec poslední dobou, ale tak mám i vysvětlení a i menší náhradu. Nejenom, že tu je novej blog o WL, kterej vlastní Iva, ale také blog o Kianovi, kterej má Elle..takže určitě budete muset začít chodit tam..
Ivča má mám takovej pocit skoro ty samý zdroje, jak já..Takže určitě o nic nepřijdete.
Je mi moc líto, že sem nechodim, ale mám práci..chodim na brigádu, vstávám v pul šestý ráno a jsem tam až do 15:00..záhul jako prase. A věřte, že opravdu to poslední co bych chtěla je, že zajdu sem..takže na blog už vážně čas a ani chuť nemám. Dalo mi sice hodně práce opět rozjet blog o WL, ale tak, co se dá dělat no..život už je holt takovej, a mě nejspíš nakonec nezbyde, než blog buď zrušit nebo předat někomu. Už kvuli tomu, že mě před časem opustila druhá majitelka blogu, což mě celkem mrzí..ale nic se dělat už nedá. Na WL stránky (zdroje) se sice kouknu, ale už bohužel není ta chuť a motivace to sem dát.

Mnohokrát jsem si řikala, že bych zveřejnila všechny zdroje, ze kterých pravidelně čerpám informace, fotky, videa..ale dalo mi to tolik práce je najít. A ještě k tomu s mojí angličtinou se v tom vyznat, ale když je člověk trochu zkušený v hledání na netu, tak najde všechno.

Takže to asi neudělám a nechám si to pro sebe, jako malý tajemství tohoto blogu. Je to vlastně jeho kouzlo, díky kterému jste sem asi chodili..
Za to Vám všem mooooc děkuju, protože jsem ani nedoufala v to, že by se někdy mohl tento blog rozjet, když tu jsou ještě neoficiání stránky. Na který mimochodem občas zajdu i já. Vážně děkuji všem, co sem chodí pravidelně i náhodně nebo příležitostně. Je to pro mě pocta mít Vás jako návštěvníky..Někteří lidi, jako rodina tohoto malýho blogu o tak velké skupině.

A tak Vám chci oznámit, že tu asi nic ode mě už nepřibyde. Tohle bude nejspíš poslední článek, co tu ode mě, jakožto majitelky blogu, máte. Snad se na mě nebudete zlobit a přijmete to jako fakt..

Proto prosím, podpořte moje kamarádky a choďte spíš na blogy jejich..
Takže Ivču najdete => TADY - blog o Westlife
A Elle najdete => TADY - blog o Kianovi Eganovi

Pokud to tu bude chtít někdo převzít, tak mu samozřejmě nebráním..Stačí se ozvat..OK?

Tak se mějte..užijte si prázdniny..užívejte si to dokud to je jen možný

S pozdravem, Vaše Lusinka

Kian Egan - Interview

11. července 2009 v 17:57 | Lusinka |  Kian Egan - photo
Mám tu fotky Kiana Egana, z roku 2000, a jsou z interview..je tam božskej..

Shane Filan - Shoot

11. července 2009 v 17:17 | Lusinka |  Shane Filan
Ahooj..mám tu takový pěkný tři fotečky..jeden, ten třetí je avatar, ale je to zřejmě jeho shoot..a je moc pěknej. Se tam hezky směje